Programma

Maandag 27 december 2021
Tijd Categorie Onderdeel
11.30 Mannen kwalificatie Sprint 200m.
Mannen kwalificatie achtervolging 4000m
12.30 Mannen 1/8 finales sprint 1 rit
12.50 Junior mannen kwalificatie puntenkoers 1e serie 10km
Junior mannen kwalificatie puntenkoers 2e series 10km
13.30 Mannen herkansing sprint serie 1;
herkansing sprint serie 2;
13.50 Paracyclist vrouwen C1-C5 finale achtervolging 3km
Paracyclist mannen C1-C3 finale achtervolging 3km
Paracyclist mannen C4-C5 finale achtervolging 4km
14.30 Mannen 1/4 finale sprint 1 rit
14.45 Mannen kwalificatie scratch 1e serie 10 km
15.00 Mannen kwalificatie scratch 2e serie 10km
15.20 Mannen 1/4 finale sprint 2e rit
15.30 Paracyclist tandem vr. finale achtervolging 3km
15.40 Paracyclist tandem man. finale achtervolging 4km
16.00 Junior vrouwen 1/2 finale keirin
16.00 Vrouwen 1/2 finale keirin
16.20 Mannen 1/4 finale sprint eventuele belle
16.30 Vrouwen / junior vrouwen herkansing keirin
16.35 Huldigingen paracyclist vrouwen C1-C5
paracyclist mannen C1-C5
paracyclist tandem vr.
paracyclist tandem man.
16.45 PAUZE
17.30 Junior mannen 1km finale 1 renner in de baan
17.45 Mannen sprint halve finale 1e rit
17.50 Mannen achtervolging 3e en 4e plaats
17.55 Mannen achtervolging 1e en 2e plaats
18.05 Junior vrouwen finale puntenkoers 20km
18.45 Mannen sprint halve finale 2e rit
18.50 Paracyclist vrouwen C1-C5 finale tijdrit 500m
Paracyclist mannen C1-C5 finale tijdrit 1km
Paracyclist tandem vr. finale tijdrit 1km
Paracyclist tandem man. finale tijdrit 1km
19.35 Mannen sprint eventuele belle 1/2 finale
19.40 Junior vrouwen finale keirin 7 – 12 / 1 – 6
19.50 Vrouwen finale keirin 7 – 12 / 1 – 6
20.00 Mannen finale sprint 3/4 en 1/2 1e rit
20.15 Junior mannen finale punten koers 25km
20.50 Mannen finale sprint 3/4 en 1/2 2e rit
21.00 Vrouwen finale puntenkoers 20km
21.30 Mannen finales sprint eventuele belle
21.35 Mannen scratch finale 15km
22.00 Huldigingen

 

Dinsdag 28 december 2021
Tijd Categorie Onderdeel
12.00 Junior vrouwen kwalificatie sprint 200m
Vrouwen kwalificatie sprint 200m
12.30 Mannen kwalificatie Keirin 1e serie
Mannen kwalificatie Keirin 2e serie
Mannen kwalificatie Keirin 3e serie
12.45 Jnior vrouwen sprint 1e ronde, 1e serie
Vrouwen sprint 1e ronde,
12.55 Junior vrouwen kwalificatie achtervolging, 2 rensters in de baan 2km
13.25 Junior vrouwen sprint 1e ronde, 2e
Vrouwen sprint 1e ronde, 2e
13.35 Vrouwen kwalificatie achtervolging, 2 rensters in de baan 3km
14.05 Mannen herkansing Keirin 1e rit
Mannen herkansing Keirin 2e rit
14.15 Nieuwelingen jongens kwalificatie puntenkoers 1e serie 7,5 km
14.20 Nieuwelingen jongens kwalificatie puntenkoers 2e serie 7,5 km
14.45 Junior vrouwen sprint 1/4 finale 1e rit
Vrouwen sprint 1/4 finale 1e rit
15.05 Junior mannen kwalificatie Keirin, halve finale, 1e heat 3x door
Junior mannen kwalificatie Keirin, halve finale, 2e heat 3x door
15.15 Junior vrouwen sprint 1/4 finale 2e rit
Vrouwen sprint 1/4 finale 2e rit
15.45 Nieuwelinge meisjes finale puntenkoers 10km
16.05 Nieuwelingen jongens finale puntenkoers 15km
16.30 Junior vrouwen sprint eventuele belle
Vrouwen sprint eventuele belle
16.30 Mannen eventuele kwalificatie puntenkoers
Huldiging nieuwelingen jongens en -meisjes
16.45 Pauze
17.30 Junior vrouwen sprint halve finale 1e rit
Vrouwen sprint halve finale 1e rit
17.45 Junior vrouwen finale achtervolging (3-4, 1-2) 3 km
18.00 Vrouwen finale achtervolging (3-4, 1-2) 3 km
18.10 Junior vrouwen sprint halve finale 2e rit
Vrouwen sprint halve finale 2e rit
18.20 Mannen halve finale Keirin 1e
Mannen halve finale Keirin 2e
18.40 Jun. vrouwen en vrouwen finales sprint (3-4, 1-2) 1e rit
19.00 Junior mannen finale keirin (7-12, 1-6)
19.15 Junior vrouwen finale scratch 7,5 km
19.30 Vrouwen finale scratch 10 km
20.10 Jun. vrouwen en vrouwen finales sprint (3-4, 1-2) 2e rit
20.20 Junior mannen finale koppelkoers 25km
21.00 Mannen finale Keirin (7 – 12)
21.10 Mannen finale puntenkoers 40km
22.00 Junior vrouwen eventuele belle finale sprint
Vrouwen eventuele belle finale sprint
22.05 Mannen finale Keirin (1 – 6)
22.10 Huldigingen

 

Woensdag 29 december 2021
Tijd Categorie Onderdeel
12.50 Vrouwen Afvalkoers
13.10 Junior mannen kwalificatie sprint 200 m
13.30 Mannen Afvalkoers
13.50 Junior mannen kwalificatie Scracht 1e serie 7,5km
Junior mannen kwalificatie Scracht 2e serie 7,5km
14.20 Junior mannen 1e ronde sprint
14.30 Junior vrouwen finale 500 meter 500m.
14.45 Vrouwen finale 500 meter
15.10 Junior mannen 1/4 finales sprint 1e ronde
15.20 Junior mannen kwalificatie Achtervolging (2 renners in de baan) 3km
16.00 Junior mannen 1/4 finales sprint 2e ronde
16.05 Huldiging junior vrouwen / vrouwen 500m
Junior mannen sprint eventuele belle 1/4 finale
16.15 PAUZE
17.00 Junior mannen sprint halve finale 1e rit
17.05 Junior mannen finale sprint 5 t/m 8
17.15 Vrouwen / jun. vrouwen finale Koppelkoers 25km
18.00 Junior mannen sprint halve finale 2e rit
18.15 Junior mannen finale achtervolging (3-4, 1-2)
18.25 Mannen finale 1 km 1 km
19.00 Junior mannen sprint eventuele belle
19.05 Junior mannen finale Scracht 10km
19.20 Junior mannen finale sprint 1e rit (3-4, 1-2)
19.30 Mannen finale Koppelkoers 40km
20.20 Junior mannen finale sprint 2e rit (3-4, 1-2)
Junior mannen huldiging Scracht
Junior mannen huldiging achtervolging
Junior vrouwen huldiging 500M
Vrouwen huldiging koppelkoers
Mannen huldiging 1 KM
Mannen huldiging koppelkoers
20.35 Junior mannen sprint finale eventuele belle
Junior mannen huldiging sprint
20.45 Einde NK Programma

Het NK wordt mede mogelijk gemaakt door