Programma

Download hier de technische gids.

Download hier de startlijst per onderdeel van 16-12
Download hier de startlijst per onderdeel van 17-12
Download hier de startlijst per onderdeel van 18-12

VRIJDAG 16 DECEMBER 2016
tijd categorie Wedstrijd Afstand
13:30 Mannen Kwalificatie Sprint 200m 200 meter
Mannen Kwalificatie Achtervolging 4 kilometer
Mannen Sprint 1/8 Finale
Junioren Kwalificatie 1 kilometer 1000m
Mannen Kwalificatie Scratch 1-e rit 10 kilometer
Mannen Herkansing Sprint
Mannen Kwalificatie Scratch 2-e rit 10 kilometer
Mannen Sprint ¼ finale 1e rit
Junioren Finale Puntenkoers 25 kilometer
Mannen Sprint ¼ finale 2e rit
Mannen Sprint ¼ finale evt. 3e rit
17:15 Junioren HULDIGING Puntenkoers
17:30 PAUZE
18:30 Mannen Sprint 1/2 finale 1e rit
Mannen Finale Achtervolging (3-4 1-2) 4 km.
Mannen Sprint 1/2 finale 2e rit
Junioren Finale 1 kilometer
Mannen Sprint 1/2 finale evt. 3e rit
Junior-Vrouwen Finale Keirin
19:30 Mannen Elite HULDIGING Achtervolging
Junioren HULDIGING 1 km.
Junior Vrouwen HULDIGING Keirin
Mannen Finale Sprint (3-4, 1-2) 1e rit
Vrouwen Finale Keirin
Mannen Finale Sprint (3-4, 1-2) 2e rit
Jun.Elite vrouwen Finale Koppelkoers 25 kilometer
Mannen Finale Sprint 3e rit
Mannen Finale Scratch 15 kilometer
21:20 Vrouwen HULDIGING Keirin
Vrouwen HULDIGING Koppelkoers
Mannen HULDIGING Sprint
Mannen HULDIGING Scratch
ZATERDAG 17 DECEMBER 2016
tijd categorie Wedstrijd Afstand
14:15 Junior-Vrouwen Kwalificatie Sprint 200meter 200 meter
Vrouwen Kwalificatie Sprint 200meter 200 meter
Mannen Test start Selectie 250 meter
Mannen Kwalificatie 1 kilometer (2 renners in de baan) 1000m
Junior-Vrouwen Sprint 1/2 finale 1-e rit
Vrouwen Sprint 1/4 finale
Junior-Vrouwen Kwalificatie Achtervolging (2 renners in de baan) 2 kilometer
Vrouwen Kwalificatie Achtervolging (2 renners in de baan) 3 kilometer
Junior-Vrouwen Sprint 1/2 finale 2-e rit
Vrouwen Herkansing Sprint
Junioren Kwalificatie Keirin 1e serie
Junioren Kwalificatie Keirin 2e serie
Junior-Vrouwen Sprint 1/2 finale evt. 3-e rit
Junioren Finale Keirin 7-10
Vrouwen Sprint ½ finale  1e rit
17:00 PAUZE
18:15 Vrouwen Sprint 1/2 finale 2e rit
Junior-Vrouwen Finale Achtervolging (3-4, 1-2) 2 kilometer
Vrouwen Finale Achtervolging (3-4, 1-2) 3 kilometer
Vrouwen Sprint ½ finale Evt. 3e rit
Mannen Finale 1 kilometer (1 renner in de baan
Junioren HULDIGING Koppelkoers
Junior Vrouwen HULDIGING Achtervolging
Vrouwen HULDIGING Achtervolging
Mannen HULDIGING 1 km.
Junior-Vrouwen Finale Sprint (3-4, (1-2) 1e rit
Vrouwen Finale Sprint (3-4), (1-2) 1e rit
Junioren Finale Keirin (1-6)
Junior-Vrouwen Finale Scratch 7,5 kilometer
Vrouwen Finale Scratch 10 kilometer
Junior Vrouwen Finale Sprint (3-4) (1-2) 2e rit
Vrouwen Finale Sprint (3-4) (1-2) 2e rit
Junioren Vr. Finale Sprint Evt. 3e rit
20:50 Mannen Puntenkoers 40 kilometer
21:45 Junior vr. HULDIGINGEN Sprint
Vrouwen HULDIGINGEN Sprint
Junioren HULDIGINGEN Keirin
Junior vr. HULDIGINGEN Scratch
Vrouwen HULDIGINGEN Scratch
Mannen HULDIGINGEN Puntenkoers

 

ZONDAG 18 DECEMBER 2016
tijd categorie Wedstrijd Afstand
10:00 Junioren Kwalificatie Achtervolging 3 kilometer
Junioren Kwalificatie Sprint 200meter 200 meter
Junior-Vrouwen Kwalificatie 500 meter 500m
Vrouwen Kwalificatie 500 meter 500m
Junioren Sprint 1/4 finale 1-e rit
Mannen Kwalificatie Keirin 1e serie
Mannen Kwalificatie Keirin 2e serie
Mannen Kwalificatie Keirin 3e serie
Junioren Sprint ¼ finale 2e rit
Junioren Finale Scratch 10 kilometer
Mannen Herkansing Keirin 1e rit
Junioren Sprint evt. 3e rit
12:25 Junioren HULDIGING Scratch
12:40 PAUZE
13:30 Mannen 1e halve Finale Keirin
Mannen 2e halve Finale Keirin
Junioren Sprint 1/2 finale 1e rit
Junior-Vrouwen Finale Puntenkoers 20 kilometer
Vrouwen Finale Puntenkoers 25 kilometer
Junioren Sprint 1/2 finale 2e rit
Junioren Finale Achtervolging (3-4, 1-2) 3 kilometer
Junioren Sprint 1/2 finale evt. 3e rit
Junior-Vrouwen Finale 500 meter
Vrouwen Finale 500 meter
15:55 Junior Vrouwen HULDIGINGEN Puntenkoers
Vrouwen HULDIGINGEN Puntenkoers
Junioren HULDIGINGEN Achtervolging
Junior Vrouwen HULDIGINGEN 500 mtr.
Vrouwen HULDIGINGEN 500 mtr.
Junioren Finale Sprint (3-4, 1-2) 1e rit
Mannen Finale Keirin (7-12,)
Junioren Finale Sprint (3-4, 1-2) 2e rit
Mannen Finale Keirin(1-6)
Junioren Sprint Finale evt. 3e rit
Mannen Finale Koppelkoers 50 kilometer
18:00 Junioren HULDIGINGEN Sprint
Mannen HULDIGINGEN Keirin
Mannen HULDIGINGEN Koppelkoers