Programma

Downloads
Programma (pdf)
Technische gids

Resultaten
Uitslagen 27 december
Uitslagen 28 december
Uitslagen 29 december
Uitslagen 30 december

Zondag 30 december

12.30   12.50 Inrijden

13.00   13.10 Mannen Keirin                         serie 1

13.10   13.20 Mannen Keirin                         serie 2

13.20   13.30 Mannen Keirin                        serie 3

13.30   13.40 Juniormannen Keirin            serie 1

13.40   13.50 Juniormannen Keirin            serie 2

13.50   14.00 Mannen Keirin                        Herkansing

14.00   14.10 Mannen Keirin                        Herkansing

14.10   14.20 Juniormannen Keirin            Herkansing

14.20   14.50 Junior-vrouwen Scratch       Finale 30 ronden

14.50   15.00 Mannen Keirin                       Halve finale

15.00   15.10 Mannen Keirin                        Halve finale

15.10   15.40 Vrouwen Scratch                     Finale 40 ronden

15.40   15.50 Juniormannen                         Keirin 7-10e plaats

15.50   16.00 Mannen Keirin                        7-12e plaats

16.00   16.10 Juniormannen                         Keirin 1-6e plaats

16.10   16.20 Mannen Keirin                         1-6e plaats

16.20   17.05 Junioren Koppelkoers            Finale 120 ronden

17.05   18.15 Mannen Koppelkoers              Finale 200 ronden

18.15   18.30 Huldiging                                  Koppelkoers – Keirin – Scratch

18.30   Einde.

Programma van de afgelopen dagen

Donderdag 27 december 2018
13.00 13.15 Testen Startmachines
13.15 13.50 Inrijden
13.50 14.00 Kussens in de baan
14.00 14.15 Junioren- mannen Sprint 200m Q 8 renners door
14.15 14.35 Mannen Sprint 200m Q 16 renners door
14.35 15.20 Junioren-mannen Ind. Achtervolging Q 3 km 12 ronden
15.20 15.40 Mannen Sprint 1/8 finale 8 x 2 – winnaars door
15.40 15.55 Junior-vrouwen 500 meter 2 renners in de baan Finale
15.55 16.10 Vrouwen 500 meter 2 renners in de baan Finale
16.10 16.25 Junioren-mannen Sprint 1/4 finale 4 x 2 – winnaars door
16.25 16.40 Mannen Sprint 1/4 finale 4 x 2 – winnaars door
16.40 17.15 Mannen Ind. Achtervolging Q
17.15 17.30 Huldigingen Junior-Vrouwen 500 meter
Vrouwen 500 meter
17.30 18.00 Pauze
18.00 18.20 Junior-mannen Sprint 1/2 finale 1e rit
Mannen Sprint 1/2 finale 1e rit
18.20 19.00 Nieuweling-meisjes Puntenkoers 60 ronden Finale
19.00 19.30 Nieuwelingen Puntenkoers 60 ronden Finale
19.30 19.50 Junior-Vrouwen/Vrouwen Puntenkoers 100 ronden  Finale
19.50 19.55 Junior-mannen Sprint 1/2 finale 2e rit
19.55 20.00 Mannen Sprint 1/2 finale 2e rit
20.10 20.20 Eventuele belles
20.20 20.40 Junior-mannen Ind. Achtervolging Finale 3-4
Junior-mannen Ind. Achtervolging Finale 1-2
Mannen Ind. Achtervolging Finale 3-4
Mannen Ind. Achtervolging Finale 1-2
20.40 20.45 Junior-mannen Sprint Finale 3-4 1e rit
20.45 20.50 Mannen Sprint Finale 1-2 1e rit
20.50 20.55 Junior-mannen Sprint Finale 3-4 2e rit
20.55 21.00 Mannen Sprint Finale 1-2 2e rit
21.00 21.15 INTERVIEW-PAUZE
21.20  21.30 Eventuele belles
21.30 21.45 Huldigingen Junior-Vrouwen/Vrouwen Puntenkoers
Nieuweling-meisjes Puntenkoers
Nieuwelingen Puntenkoers
22.00 22.10 Huldigingen Junior-mannen ind. achtervolging
Mannen ind. achtervolging
22.10 22.20 Eventuele Belles
22.20 Junior-mannen Huldiging Sprint
Mannen Huldiging Sprint
22.30 Einde programma

Vrijdag 28 december 2018
13.00 13.15 Testen Startmachines
13.15 13.50 Inrijden
13.50 14.00 Kussens in de baan
14.00 14.15 Vrouwen Sprint 200m Q
14.15 14.35 Junior-vrouwen Ind. Achtervolging Q
14.35 14.55 Vrouwen Ind. Achtervolging Q
14.55 15.10 Vrouwen Sprint 1/4 finale
15.10 15.30 Mannen Scratch Q 40 ronden
15.30 15.50 Mannen Scratch Q 40 ronden
16.00 18.00 Inrijden
18.10 18.15 Testen Startmachines
18.15 18.25 Vrouwen Sprint 1/2 finale 1e rit
18.25 18.35 Junior-vrouwen Ind. Achtervolging 3-4 pl
18.35 18.45 Vrouwen Ind. Achtervolging 3-4 pl
18.45 18.55 Vrouwen Sprint 1/2 finale 2e rit
18.55 19.05 Junior-vrouwen Ind. achtervolging 1-2 pl
19.05 19.15 Vrouwen Ind. achtervolging 1-2 pl
19.15 19.25 Eventuele Belles
19.25 19.55 Junior-mannen Scratch Finale 40 ronden
19.55 20.05 Vrouwen Sprint Finale 1e rit
20.05 20.30 Mannen Scratch Finale 60 ronden
20.30 20.40 Vrouwen Sprint Finale 2e rit
21.40 20.50 Huldigingen Junior vrouwen Ind. Achtervolging
Vrouwen Ind.  Achtervolging
Mannen Scratch
Sprint
20.50 21.00 Belle
21.10 Huldigingen Sprint als er belles zijn verreden

Zaterdag 29 december 2018
13.00 13.15 Testen Startmachines
13.15 13.50 Inrijden
14.00 14.25 Mannen Puntenkoers Q 60 ronden
14.25 14.50 Mannen Puntenkoers Q 60 ronden
14.50 15.00 Junior-vrouwen Keirin serie 1
15.00 15.10 Junior-vrouwen Keirin serie 2
15.10 15.20 Vrouwen Keirin serie 1
15.20 15.30 Vrouwen Keirin serie 2
15.30 16.00 Junioren 1 km finale
16.00 16.10 Junior-vrouwen Keirin herkansing
16.10 16.20 Vrouwen Keirin herkansing
16.20 16.45 Mannen 1 km finale
17.00 Huldigingen 1 km Mannen
1 km Junioren
18.15 18.50 Inrijden
19.00 19.10 Junior-vrouwen Keirin 1-6e plaats
19.10 19.20 Vrouwen Keirin 1-6e plaats
19.20 19.50 Junioren  Puntenkoers Finale 80  ronden
19.50 20.20 Vrouwen/Jun. Vrouwen Koppelkoers Finale 80 ronden
20.20 21.00 Mannen Puntenkoers Finale 120 ronden
21.00 Huldigingen Keirin
Koppelkoers
Puntenkoers
21.30 Einde Programma

Het NK wordt mede mogelijk gemaakt door