28 december

KNWU NATIONALE BAANDAGEN van 9.00 tot 12.00 uur

12.15 Baan beschikbaar voor inrijden    
13.00 Nieuwelingen  Sprint kwalificatie, 200 meter
13.30 Nieuweling-meisjes   Keirin 1e ronde
13.40 Junior-mannen   Individuele achtervolging kwalificatie 3 km.
14.10 Nieuwelingen   Sprint 1/8 finale, 6 ritten à 2
14.25 Nieuweling-M    Keirin Herkansing
14.35 Vrouwen   Individuele achtervolging kwalificatie, 3 km.
14:50 Nieuweling-M Individuele achtervolging kwalificatie, 2 km
15.10 Nieuwelingen   Sprint herkansing, 2 ritten à 3
15.15  Cycling   tijdrit M-1km, V-500m finale, 1 renner in de baan
15.40  Nieuwelingen   Sprint ¼ finale, 4 x 1e rit   
15.50 Mannen   Scratch 1e kwalificatie, 10 km -> 8
16.10 Mannen   Scratch 2e kwalificatie, 10 km -> 8
16.30 Nieuwelingen   Sprint ¼ finale, 4 x 2e rit
16.45 Mannen   Scratch 3e kwalificatie, 10 km -> 8 
17:05 Nieuweling-M Keirin Halve finale 1
      Halve finale 2
17.15 Nieuwelingen   Sprint ½ finale, 1e rit
17.20 Junior-mannen   Individuele achtervolging finale, 3e - 4e / 1e - 2e plaats
17.35 Tandem (M/V) (B)   1 Kilometer tijdrit finale, 1 tandem in de baan
18:00 Junior-mannen Individuele achtervolging huldiging
  Tandem (M/V) (B) 1 Kilometer tijdrit huldiging
  Cycling  tijdrit huldiging
       
18:00 PAUZE/INTERMEZZO    
       
18.45 Vrouwen Individuele achtervolging finale, 1e - 2e plaats
18.55 Nieuwelingen  Sprint ½ finale, 2e rit
19.00 Nieuweling-M  Keirin finale, 7e-12e /1e- 6e plaats
19.10 Junior-Vr.  500 Meter tijdrit finale, 2 rensters in de baan
19.20 Nieuwelingen Sprint finale, 3e- 4e/1e- 2e pl., 1e rit
19.25 Nieuwelingen Sprint finale, 9e-12e/5e- 8e pl., 2x1 rit
19:30 Nieuweling-M Individuele achtervolging finale, 3e – 4e/ 1e – 2e plaats
19.45 Junior-mannen  1 Kilometer tijdrit finale, 1 renner in de baan
20.20 Nieuwelingen Sprint finale, 3e-4e/1e- 2e plaats,2e rit
    Sprint evt. 3e rit
20.25 Junior-mannen Koppelkoers finale;  25 km
20.55 Nieuwelingen Puntenkoers finale, 10 km
21:10 Junior-vr/Vrouwen Puntenkoers finale, 25 km
  (NK Puntenkoers Vrouwen)    
21.50 Mannen  Scratch finale, 15 km
22:10 Nieuwelingen-M Keirin huldiging
  Junior-vrouwen 500 Meter tijdrit huldiging
  Nieuwelingen Sprint huldiging
  Nieuweling-M Individuele achtervolging huldiging
  Junior-mannen 1 Kilometer tijdrit huldiging
  Junior-mannen Koppelkoers huldiging
  Vrouwen Individuele achtervolging huldiging
  Nieuwelingen Puntenkoers  huldiging
  Vrouwen Puntenkoers huldiging
  Mannen Scratch huldiging
22:30 Einde Programma Dag 2    

In verband met eventueel inlopen van het programma dienen deelnemers minimaal 30 minuten voor de aangegeven tijd beschikbaar te zijn.